DEPILACJA WOSKIEM - Jest jedną z najpopularniejszych metod usuwania zbędnego owłosienia. Wosk jest bardzo skuteczną metoda depilowania niechcianych włosków, pozwalajacą na zachowanie gładkości ciała nawet przez miesiąc.

Przeciwwskazania do depilacji woskiem:

- choroby skórne: rumień, łuszczyca, wrzody, wysypka
- zaawansowana ciąża
- zapalenie żył
- cukrzyca
- słaba krzepliwość krwi
- zbyt krótkie włosy
- stwierdzone uczulenie na wosk
- bezpośrednio po kąpieli
- bezpośrednio po ekspozycji na słońcu lub UV

Wykonujemy tradycyjne woskowanie pach, bikini, nóg, pleców, wąsika woskami miękkimi, a osobom o mocnym owłosieniu lub mniej wytrzymałym na ból polecamy depilację woskami twardymi. Dzięki tym nowoczesnym kosmetykom zabieg jest mniej bolesny, można kilkakrotnie depilować tę samą partię ciała, bez obawy przed nadmiernym podrażnieniem skóry.
Pracujemy na Depileve - marce znanej od wielu lat, specjalizującej się w kosmetykach do usuwania zbędnego owłosienia. Posiada szeroki wachlarz produktów dostosowanych do potrzeb każdej, nawet najbardziej wrażliwej skóry. Dzięki nim woskowanie jest zabiegiem przyjemnym.
Polecamy także linię kosmetyków detalicznych opóźniających odrastanie włosów i zapobiegających zapaleniu mieszków włosowych.


LASER DIODOWY LIGHTSHEER
Najnowocześniejszy, a zarazem najmocniejszy – diodowy laser depilacyjny cenionej na całym świecie serii LIGHTSHEER.
Przed Zabiegiem włosy powinny być zgolone. Nie ma potrzeby stosowania 2-3mm odrostu, ponieważ obszar skóry poddawanej zabiegowi jest w całości i dokładnie naświetlany. Przez zabiegiem nie należy wyrywać włosów,w przypadku twarzy przynajmniej 4 tygodnie, na pozostałych obszarach przez 6-8tygodni. Zastosowanie się do tych zaleceń jest szczególnie ważne ponieważ laser nie uszkodzi włosa, który został wyrwany.

Zapraszamy na bezpłatną konsultację, podczas której wykonana zostanie próba laserowa, której celem jest sprawdzenie reakcji termicznej skóry oraz ocenę czy nie jesteś uczulona/y na światło lasera i dobranie odpowiednich parametrów zabiegu. Jeśli odczyn po przeprowadzonej próbie jest jest prawidłowy, możemy po 15-30 minutach wykonać pierwszy zabieg. Jeżeli natomiast pojawiają się niepokojące zmiany wykonujemy ponowny test po odczekaniu kilku dni.
Zabieg depilacji laserowej polega na naświetleniu każdego włosa wiązką promieniowania emitowanego przez laser. W przypadku depilacji okolic bardzo wrażliwych, np.pachwin, istnieje możliwość zastosowania miejscowych środków znieczulających, np krem EMLA.
Podczas zabiegu głowicą ET, skóra pacjenta chłodzona jest specjalną szafirową końcówką, która zapobiega termicznemu przegrzaniu okolicy poddawanej zabiegowi. Po zabiegu skóra może być lekko zaczerwieniona. Objawy te najczęściej ustępują po kilkunastu minutach,do kilku godzin po zabiegu.
Po zabiegu przez co najmniej dwa tygodnie nie należy się opalać, nakładać krem ochronny na obszar, który był naświetlany (SPF 30-100), przez kilka dni po zabiegu, nie drażnić naświetlonego obszaru chemicznie ani mechanicznie, unikać bezpośredniego i pośredniego nagrzewania naświetlonego obszaru (sauna, gorące kąpiele), pomiędzy zabiegami włosy można golić lub obcinać, ale nie można wyrywać ani woskować.

Przeciwwskazania do zabiegu:
-witamina A oraz jej pochodne
- sterydy
- epilepsja
- leki psychotropowe
- leki antydepresyjne
- ciąża
-świeża opalenizna (samoopalacz, solarium)
- zażywanie Roaccutanu w ciągu ostatnich 6 miesięcy
- leki światłouczulające
- retinoidy
- antybiotyki z grupy tetracyklinzioła (dziurawiec, nagietek)
- nietypowe lub nie zdiagnozowane zaburzenia pigmentacji
- nietypowe brodawki lub nowotwory
- choroby skóry (tzn. łuszczyca, egzema, infekcje)
- wykonany ostatnio peeling chemiczny lub mechaniczny
w obszarze zabiegu ( w ciągu ostatniego tygodnia)
- dermabrazja laserowa wykonana w ciągu ostatnich 3 miesięcy
- choroby mające wpływ na strukturę skóry
- cukrzyca insulinozależna

Po zabiegu skóra może być zaczerwieniona, może pojawić się rumień około mieszkowy. Te odczyny znikają po kilku dniach. Przy wyjątkowej nadwrażliwości mogą utrzymać się do kilku tygodni. Personel poinformuje o odpowiednim rodzaju maści przyspieszającej gojenie skóry.


Copyright © 2017 Projektowanie i Pozycjonowanie - Produkcja Stron