Zabieg antycellulitowy za pomocą dermomasażu.
Dermomasaż to nowoczesne urządzenie umożliwiający wykonywać zabieg polegający na oddziaływaniu na skórną i podskórną tkankę łączną równocześnie za pomocą stymulacji mechanicznej i podciśnienia. Wewnątrz specjalnej głowicy zabiegowej fałd skórny rozmasowywany jest przez dwie rolki. Dermomasaż (masaż leczniczy) usprawnia krążenie, eliminuje toksyny, zmniejsza retencję wody, uaktywnia lipolizę (rozkład tłuszczu) w głębokich warstwach tłuszczu, odbudowuje strukturę skóry.
Wielokierunkowe oddziaływanie na tkankę pozwala uzyskać doskonałe rezultaty nie tylko w redukcji cellulitu (w różnym stopniu zaawansowania) ale również redukcję lokalnych otłuszczeń i ujędrnienie skóry, jednym słowem przywraca harmonię sylwetki. Zabiegi ukierunkowane są na zwalczanie cellulitu, odchudzanie i kształtowanie sylwetki, a także leczenie: blizn, oparzeń, obrzęków, niewydolności żylnej, żylaków, przeszczepów skóry, rozległej utraty tkanki, a także bólów kręgosłupa oraz złamań i kontuzji stawów.

Dermomasaż w sposób nieinwazyjny i naturalny przywraca prawidłowe funkcjonowanie tkanek i skutecznie walczy z cellulitem, rozstępami oraz ujędrnia ciało. Oprócz zabiegów terapeutycznych i estetycznych, masażer znajduje swoje zastosowanie w terapii opóźniającej starzenie. Zmiany pojawiające się wraz z wiekiem: utrata napięcia i elastyczności skóry, zmarszczki, zmiany konturów są redukowane poprzez poprawę mikrokrążenia, przyspieszenie procesu regeneracyjnego naskórka, odbudowę struktury kolagenowej i elastyny.

Seria zabiegów pozwala odzyskać skórze elastyczność, jędrność i piękny blask.
Należy przeprowadzać zabiegi 2 – 3 razy w tygodniu.Zauważalne zmniejszanie cellulitu osiąga się po co najmniej 8 zabiegach. Liczba zabiegów jest uwarunkowana fazą cellulitu, wiekiem i ogólną kondycją klienta. Po zlikwidowaniu cellulitu powinno się wykonywać 1 – 3 zabiegi miesięcznie w celu zapobiegania nawrotowi. Działanie urządzenia jest odczuwalne już po pierwszym zabiegu. Pacjentka ma uczucie lekkości w części ciała poddanej zabiegowi. Dodatkowo skóra uzyskuje ładny, napięty wygląd oraz jest przyjemna i gładka w dotyku.

Zastosowanie w pielęgnacji ciała:

- usuwanie cellulitu
- odchudzanie, rozstępy
- usuwanie blizn
- usuwanie zmarszczek
- zastoje limfy, drenaż limfatyczny
- lifting, ujędrnianie twarzy i ciała
- ujędrnianie biustu

Efektywność:
- redukcja cellulitu i komórek tłuszczowych
- przywrócenie elastyczności skóry
- redukcja zmarszczek
- drenaż systemu limfatycznego
- stymulacja mięśni
- eliminowanie napięcia mięśni wywołanych intensywnymi ćwiczeniami
- przywrócenie krążenia w komórkach tłuszczowych

Przeciwwskazania do zabiegu dermomasażu:
- ciąża (z wyłączeniem protokołu usprawniającego krążenie)
- czynny nowotwór, choroby zakażne
- zapalenie żył
- bielactwo (syndrom Koebnera)
- infekcje i uszkodzenia skóry
- liposukcja (do 6 m-cy po zabiegu)
- miejscowe przeciwwskazania : przepuklina, naczyniak, bolesne żylaki, tłuszczak


Copyright © 2017 Projektowanie i Pozycjonowanie - Produkcja Stron