Zabiegi z wykorzystaniem fal radiowych są niezwykle skuteczne przez co szybko zyskały miano" liftingu bez skalpela" Zabieg pobudza fibroblasty do produkcji kolagenu, dzięki czemu skóra staje się bardziej jędrna. Drobne zmarszczki wygładzają się.
Zabieg wykonywany na brzuchu wywołuje skurczanie i rozkurczanie włókien kolagenowych przez co skóra staje się bardziej napięta. Fale radiowe wykorzystuje się także w celu zwalczania cellulitu. Ogrzane komórki tłuszczowe zmniejszają swoją objętość. Fale penetrując w głąb skóry uwalniają tłuszcz, który jest następnie usuwany z głębokich warstw skóry. Dzięki zabiegowi skóra jest wygładzona i ujędrniona.


Na czym polega zabieg:
Skóra naświetlana jest wiązką fal radiowych, które docierając do jej wnętrza zamieniają się w ciepło. Intensywne ogrzanie fibroblastów (nawet do 60 stopni) – komórek skóry zajmujących się produkcją kolagenu i elastyny, oznaczając znaczne pobudzenie ich aktywności. Fibroblasty zaczynają wytwarzać dużo więcej włókien, co skutkuje wygładzeniem istniejących zmarszczek, poprawą jędrności i elastyczności skóry, a także zapobiega powstawaniu kolejnych nierówności.
Należy pamiętać, że metoda nie daje natychmiastowych efektów. Skóra musi przecież zdążyć wyprodukować brakującą ilość substancji niezbędnych do przywrócenia prawidłowej struktury. Pierwsze rezultaty widoczne są już po kilku tygodniach. Należy wykonać serię zabiegów dla maksymalnego i trwałego efektu. Zabieg jest całkowicie bezbolesny i nieinwazyjny.


Przeciwwskazania:
- Ciąża
- choroby nowotworowe
- rozrusznik serca
- metalowe implanty
- tendencja do krwawienia
- nadciśnienie
- zaburzenia czucia bólu i odczuwania ciepła
- przerwanie ciągłości skóry
- złote nici
- gorączka


Copyright © 2017 Projektowanie i Pozycjonowanie - Produkcja Stron