Dbamy o naszych klientów

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo naszych Pacjentów czystość i higiena to najważniejsze kryterium jakim się kierujemy. Do wykonania zabiegów używamy wyłącznie technicznie sprawnych narzędzi i urządzeń. Preparaty kosmetyczne, które stosujemy do zabiegów mają aktualną datę ważności i odpowiednie stężenia oraz certyfikaty. Dla każdego pacjenta przeznaczone są materiały higieniczne jednorazowe. Dodatkowo po każdym pacjencie miejsce przeprowadzonego zabiegu jest dokładnie dezynfekowane. Wszystkie narzędzia wielokrotnego użycia bezwzględnie poddawane są sterylizacji. Sterylizacja prowadzona jest w naszym autoklawie, czyli urządzeniu które w 100% zabija wszystkie drobnoustroje chorobotwórcze. Każdy sterylizowany pakiet narzędzi opakowany jest w specjalny rękaw, na którym znajduje się wskaźnik prawidłowo przeprowadzonej sterylizacji.

Zarówno manicure i pedicure to zabieg kosmetyczny, który wymaga bezwzględnej sterylności i używania artykułów jednorazowego użytku. Kupując usługi w salonie, w którym przestrzegane są standardy, oprócz zabiegów kupujesz również zdrowie i bezpieczeństwo.

Sterylizowanie i odpowiednie higieniczne przechowywanie narzędzi to jedno z najważniejszych działań w naszym salonie.Copyright © 2017 Projektowanie i Pozycjonowanie - Produkcja Stron