MANICURE - wykonując zabieg chronimy klientów przed zakażeniami wywoływanymi przez grzyby,wirusy czy bakterie. Każda osoba otrzymuje swój jednorazowy ręcznik, pilnik, patyczek drewniany. W trakcie usługi korzystamy z wysterylizowanego kompletu narzędzi. Podczas powodego zabiegu klientka decyduje o doborze lakieru i rodzaju zdobienia lub pozostawieniu płytki wypolerowanej, bądź z odżywką.


MANICURE TRADYCYJNY

Każda kobieta marzy o pięknych i zadbanych dłoniach, dlatego też panie tak często decydują się na profesjonalny manicure metodą tradycyjną. Zastosowanie specjalistycznych cążków, mini frezarek i pilników pozwala na dokładne usunięcie skórek wokół paznokcia i nadanie mu pożądanego kształtu, w tym również kształtu, którego nie narzuca naturalny profil palca i płytki paznokciowej. Alternatywą dla tego rodzaju manicure jest manicure biologiczny, również wykonywany w Kąciku Urody.

Przeciwwskazania:

- grzybica
- drożdżyca
- brodawki
- stany zapalne i alergiczne
- stany infekcyjne


MANICURE JAPOŃSKI

Manicure japoński to rodzaj pielęgnacji paznokci, pozwalający na uzyskanie pięknych paznokci w naturalnym kolorze różowej perły. Za wybraniem tego rodzaju manicure przemawia wiele argumentów – nie tylko piękny wygląd paznokci, lecz także wzmocnienie ich naturalnej płytki. Efekt ten uzyskuje się w końcowej fazie zabiegu, kiedy to kosmetyczka nakłada na paznokcie substancję odżywczą o konsystencji pasty. Substancja ta zawiera wiele substancji odżywczych, w tym witaminę A+E, keratynę, pyłek pszczeli oraz krzemionkę z morza japońskiego, przyczyniających się do zregenerowania i wzmocnienia paznokci oraz utrzymania ich pięknego połysku przez wiele tygodni.
Ten rodzaju manicure polecany jest paniom mającym kruche, rozdwajające i łamiące się paznokcie. Możliwe jest stosowanie tego zabiegu w połączeniu z manicure biologicznym.


MANICURE HYBRYDOWY

Nasza oferta z zakresu pielęgnacji dłoni i paznokci obejmuje również manicure hybrydowy.
Hybryda poprawia wygląd dłoni, wzmacnia płytkę paznokcia, dzięki czemu panie mogą cieszyć się długimi i mocnymi paznokciami. Co więcej, manicure hybrydowy to zabieg błyskawiczny z tego względu, że nie wymaga suszenia paznokci. Przy tym jest on niezwykle trwały, a paznokcie prezentują się nienagannie nawet przed dwa tygodnie.


MANICURE MĘSKI

Wszyscy panowie odwiedzający nasz salon kosmetyczny mogą liczyć na profesjonalną pielęgnację dłoni i stóp. Wykonujemy manicure męski, oparty na zasadach manicure biologicznego i wzbogacony zastosowaniem kosmetyków dla mężczyzn.


ZABIEG PARAFINOWY NA DŁONIE

Zabieg ten to idealne rozwiązanie problemu zniszczonej, popękanej i przesuszonej skóry dłoni i stóp. Parafina natłuszcza i zabezpiecza, a różnica widoczna jest natychmiast. Skóra staje się miękka i gładka.


PEDICURE TRADYCYJNY

Jest to klasyczny zabieg, który sprawi, że twoje paznokcie będą wyglądały na zadbane i wypielęgnowane. Pedicure tradycyjny obejmuje usunięcie skórek wokół paznokcia przy użyciu cążek lub frezarki, nadanie mu kształtu oraz pomalowanie na wybrany kolor lub french (z zastosowaniem odżywki jako bazy pod lakier oraz nawierzchniowego preparatu utrwalającego, nadającego połysk).

Przebieg zabiegu:
- moczenie stóp w wodzie mydlanej w celu zmiękczenia skórek wokół paznokci
- nałożenie na skórki preparatu zmiękczającego
- opiłowanie paznokci
- delikatne odsunięcie skórek i ich wycięcie
- nałożenie na płytkę paznokcia bazy pod lakier
- malowanie paznokci lakierem wybranym przez klientkę
- utrwalenie kolorowego lakieru preparatem przyspieszającym jego wysychanie
- nałożenie preparatu nabłyszczającego na lakier
- nałożenie kremu odżywczo – nawilżającego na stopy

Przeciwwskazania:

- drożdżyce, grzybice
- stany zapalne, ropne i alergiczne
- świeże blizny
- nietypowość płytki paznokciowej
- pęknięcia naskórka między palcami
- niezagojone rany
- brodawki


Copyright © 2017 Projektowanie i Pozycjonowanie - Produkcja Stron