TOKSYNA BOTULINOWA
Jest to toksyna botulinowa typu A /preparaty Botox, Bocoture, Azzalure/ podana w odpowiednie miejsca powoduje osłabienie nadmiernej kurczliwości mięśni, odpowiedzialnych za powstawanie zmarszczek mimicznych, dzięki czemu po zabiegu skóra nad mięśniami odpoczywa i wygładza się a zmarszczki znacznie się zmniejszają lub znikają całkowicie.

Wskazania:
- zmarszczki mimiczne, głównie w górnej części twarzy,
- wokół oczu („kurze łapki”),
- poprzeczne na czole,
- pomiędzy brwiami („lwia zmarszczka”),
- zmarszczki dolnej części twarzy („bruzdy marionetkowe”),
- nadpotliwość pach, dłoni i stóp.

Zabieg jest wykonywany wyłącznie przez doświadczonego lekarza, który dokonuje dokładnej analizy skóry pacjenta przed zabiegiem i trwa ok. 15-30 min. Procedura zabiegu jest szybka, pacjent nie wymaga wcześniejszego znieczulenia . Bezpośrednio po zabiegu można wrócic do swoich normalnych zajęć.
Efekt zabiegu utrzymuje się średnio ok. 6 miesiecy, chociaż mogą wystapić indywidualne różnice w przedziale 4-8 miesięcy. Pożądany efekt zabiegu zauważymy w przeciągu 3-14 dni od zabiegu. W celu uzyskania najbardziej pożądanego i naturalnego efektu zapraszamy pacjentów na bezplatną konsultacje 2 tygodnie po zabiegu i ewentualne rowniez bezpłatne dostrzyknięcie jeśli jest taka potrzeba.
Bezpośrednio po zabiegu może wystąpić nieznaczny obrzęk i zaczerwienie skóry w miejscach iniekcji ustepujące w przeciągu 1 godziny od zabiegu. Rzadko mogą wystąpić niewielkie siniaki.

Przeciwskazania:
- ciąża i okres karmienia piersią
- choroby autoimmunologiczne
- stosowanie antybiotyków
- zaburzenia przekaźnictwa nerwowegoMEZOTRAPIA IGŁOWA
Mezoterapia igłowa jest obecnie najlepszym zabiegiem poprawiającym kondycję i elastyczność skóry. Wprowadzane substancje aktywne, ze względu na małe cząsteczki, docierają w głębsze warstwy naskórka, aż do skóry właściwej. Dzięki temu uzyskujemy poprawę jej nawilżenia i napięcia. Zabieg możemy wykonywać na każdym obszarze skóry (twarzy, szyi, dekolcie, udach, ramionach, skórze głowy). Skóra narażona jest na szkodliwe czynniki środowiska, stres, palenie tytoniu, używki czy promieniowanie słoneczne. Zabieg mezoterapii igłowej daje możliwość odwrócenia lub zahamowania niekorzystnych zmian w skórze.
Mezoterapia igłowa jest zabiegiem polegającym na śródskórnych iniekcjach, poprzez które wprowadzamy preparaty odżywcze i nawilżające. Zabieg wykonuje się metodą mikronakłuć w miejsca, które chcemy odżywić. Efekt mikronakłuć pobudza skórę do pracy, włókna kolagenowe zmuszone są do regeneracji, a co za tym idzie, do wytwarzania i namnażania nowych komórek kolagenu i elastyny, odpowiedzialnych za napięcie i sprężystość skóry.
Na powodzenie zabiegu składają się nie tylko wyspecjalizowane preparaty, ale również same nakłucia skóry (wykonuje się ich kilkadziesiąt do kilkuset), które: - poprawiają metabolizm komórek skóry
- stymulują fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny
- przyczyniają się do powstania nowych naczyń krwionośnych
- poprawiają mikrokrążenie
- stymulują regenerację skóry – wymianę na nowe komórki
- hamują tworzenie się szkodliwych wolnych rodników
- wpływają na prawidłowe odżywienie skóry
- kombinacja witamin

Efekty po zabiegu:
- poprawa kondycji skóry
- spłycenie drobnych zmarszczek
- poprawa elastyczności i napięcia skóry
- poprawa kolorytu poprzez przyspieszenie mikrokrążenia w tkankach
- zniwelowanie cieni pod oczami
- zmniejszenie cellulitu
- zahamowanie wypadania włosów
Natychmiastowym rezultatem jest wzrost elastyczności, jędrności i rozświetlenie skóry.
Rezultatem długotrwałym jest korygowanie zmarszczek, przywrócenie gładkości i gęstości skóry.

Nakłucia są wykonywane strzykawką z bardzo cienką igłą. Po zabiegu widoczne są ślady na skórze w postaci małych pęcherzyków z preparatem. W zależności od techniki i preparatu jakiego użyjemy, pęcherzyki utrzymują się kilka godzin. Iniekcje są mało bolesne. Można zastosować znieczulenie kremem. Może się zdarzyć, że igła trafi w naczynko krwionośne, wtedy powstaje niewielki siniak.

Wskazania:
- drobne zmarszczki
- brak jędrności i elastyczności skóry
- cienie pod oczami
- cellulit
- wypadanie włosów

Przeciwwskazania:
- ciąża i okres karmienia piersią
- stany zapalne skóry
- aktywna opryszczkaLIPOLIZA
Lipoliza to zabieg pozwalający na eliminację małych, nagromadzonych miejscowo ilości tłuszczu. Wskazaniami do tego zabiegu są lokalne otłuszczenia ciała:
- podwójny podbródek,
- druga broda,
- fałd tłuszczu na brzuchu,
- na plecach poniżej żeber,
- na pośladkach,
- tłuszcz wokół pach,
- poduszeczki tłuszczu w okolicy pach,
- wewnętrzna strona ud i kolan
Zabieg polega na podaniu w wybrane obszary ciała preparatu, który powoduje kontrolowany stan zapalny i częściowy rozpad komórek tłuszczowych, a w następstwie pomaga opróżnić je z ich zawartości. Uwolniony tłuszcz przedostaje się do krwi, która transportuje go do wątroby – naturalnego miejsca neutralizacji toksyn. Następnie tłuszcz zostaje usunięty z organizmu.

Widoczna redukcja tkanki tłuszczowej następuje już po okresie trzech tygodni od wykonania zabiegu. Lipoliza przynosi doskonałe efekty również w walce z cellulitem. Zabieg trwa około 30 minut i jest alternatywą dla liposukcji.
Efekt redukcji tkanki tłuszczowej obserwuje się już od 1 zabiegu, choć najlepsze efekty uzyskuje się po serii zabiegów. Należy pamiętać jednak, że szybkość pojawiania się efektów jest kwestią indywidualną, zależną od poziomu nagromadzenia tłuszczu. Skóra po zabiegu jest bardziej jędrna i gładka. Dodatkowym efektem kuracji jest miejscowa likwidacja cellulitu.


Copyright © 2017 Projektowanie i Pozycjonowanie - Produkcja Stron