Przedłużanie rzęs metodą 1:1 jest jedną z najpopularniejszych metod przedłużania i stylizacji rzęs.
Metoda polega na doklejeniu syntetycznej rzęsy do rzęsy prawdziwej (w proporcji - jedna rzęsa syntetyczna do jednej prawdziwej). Metoda ta pozwala zagęścić, wydłużyć i przyciemnić rzęsy. Rzęsy dobiera się i stylizuje na podstawie układu rzęs naturalnych każdej osoby.
W zależności od potrzeb, można podkręcić rzęsy, otworzyć optycznie oko, wydłużyć kąciki oczu.
Rzęsy syntetyczne przykleja się do wszystkich dorosłych rzęs, a następnie systematycznie uzupełnia na pozostałych.

Rzęsy nie wymagają malowania maskarą,a więc z powodzeniem nadają się na co dzień, na wyjazdy wakacyjne, jak również na wyjątkowe okazje.

Wszystkie preparaty zostały przebadane dermatologicznie, a klej używany przy zabiegu jest klejem chirurgicznym ,dzięki czemu przedłużanie rzęs można wykonywać u osób podatnych na alergie. Jest to zabieg bezbolesny i całkowicie bezpieczny, nie powoduje osłabienia naturalnych rzęs ani ich wzmożonego wypadania.

Naklejanie rzęs trwa od 2-3 godzin. Każdego dnia twoje naturalne rzęsy, tak włosy ulegają wymianie. Syntetyczne włoski wypadają razem z naturalnymi. Po 3 tygodniach należy wykonać uzupełnienie.

Unikaj:

- pocierania oczu - mechaniczne uszkodzenia mogą połamać syntetyczne rzęsy lub spowodować ich odklejanie
- natłuszczania rzęs- omijaj rzęsy podczas kremowania twarzy
- nie używaj wodoodpornych maskar
- nie używaj płynów do demakijażu wodoodpornego - możesz spowodować odklejanie się rzęs
- nigdy nie zdejmuj rzęs sama- możesz powyrywać syntetyczne włoski razem z naturalnymi, w gabinecie kosmetycznym usuwa się je za pomocą specjalnych płynów


Copyright © 2017 Projektowanie i Pozycjonowanie - Produkcja Stron